FORESTONES | SKATIE

840 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024Detailní informace

Detailní popis produktu

Akupresurní podložka | SKATIE

Terapeutická balanční cvičební deska
 Masážní a balanční podložka pro sport. Využití, pokud si cvičíte rovnováhu a zároveň myslíte na své zdraví. Způsobuje aktivaci akupresních bodů, zastaví řadu nemocí a chodidla masíruje.

 

Probuďte a aktivujte svá chodidla!

 V čem deska pomáhá?
• návrat citu do chodidel
• uvolnění chodidel
• aktivace propriocepce chodidla
• podpora správného držení těla

• stimulace orgánů celého těla
• zrychlení regenerace

• jasnější mysl
• podpora správné cirkulace krve

• snižuje pocit těžkých nohou a svalového napětí
• snižuje únavu
• podporuje lymfatický systém

Podložka využívá principu reflexní terapie. Tato 
terapie je jedna z nejúčinnějších metod alternativní medicíny a samoléčby. Na chodidlech se nacházejí nervová zakončení, která se vztahují k orgánům. Tlakem na tyto body je ovlivněna aktivita a funkce orgánů, napětí svalů či blokády kloubů.

Víte o tom, že chodidla jsou odrazem našeho těla?
Naše chodila jsou odrazem našeho těla. Ukazují celkovou vitalitu organismu, tak jak se cítí vaše nohy, tak se cítíte ve svém těle. Jelikož na ploskách chodidel jsou uloženy akupresurní body a ty se vztahují k celému organismu. Né náhodou vedou přes celé nohy meridiány jednotlivých vnitřních orgánů. Proto jsou oblíbené masáže zaměřené na reflexologii chodidel. A vy si takovou automasáž a stimulaci akupresurních bodů můžete dopřát na terapeutické desce kdykoliv, když si vzpomenete.

Zaměřte se na chodidla a vyřešíte si s tím řadu bolestí!
Často si uvědomíme problém, až když nás něco na těle začne bolet a znepříjemnovat nám život. Pokud se zaměříme na chodidla, může se jednat o bolest, která pramení ze zdravotních důvodů nebo díky použití nevhodné obuvi. Také zaznamenáváme popraskané paty, otlaky, mozoly a třeba i klouby, které se deformují (halux valgus).

 

Jak by to tedy mělo vypadat v praxi?
Uvědomte si obě vaše chodila, kdy váhu rozložíte stejně. Váha by měla být na malíkové hraně, pod základem palce a patě. Špičky by měly mířit rovně, vaše chodidla i kotníky jsou přímo pod kyčelními klouby, ramena a lopatky jsou do šířky a dolů, hlava vytažená zezadu z krku, uvolněný hrudník, aktivní břišní svaly, které podpírají bederní páteř. Uvolněné trapézy a také obličej. Váš dech by měl být klidný a hluboký.

Jistě jste zaznamenali rozdíl. Ve správném stoji, kdy pracují vaše klenby můžete na desce jen stát nebo přešlapovat. Můžete přecházet i přes hrany desky. Stále ale mějte na mysli správné držení těla. Sledujte jak dlouho vydržíte na desce stát a tuto dobu prodlužujte. Jakmile sestoupíte z desky nechte vaše nohy za vás říct jak se cítí. Můžete cítit brnění, teplo, příjemnou bolest i lehké vibrace. Věnujte sami sobě každý den tuto vědomou činnost. Pocit, kdy z desky sestoupíte si zamilujete. Je tak trochu návykovým orgasmem vašich chodidel.

Čím častěji se postavíte na desku a budete si vědomi vlastního těla, tím rychleji můžete změnit váš chybný pohybový stereotyp a napravit tak řadu neduhů, které vám vaše tělo třeba již začalo bolestí signalizovat.

 

 
Rozměry (mm) 380x100x48
Nášlapná plocha Jasan
Povrchová úprava Saflorový olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz